Pracownik działu e-commerce - praca zdalna

Opis
Nasz Klient w swoich szeregach zebrał ponad 520 pełnych pasji i odpowiedzialnych osób, które z wielką determinacją i zaangażowaniem realizują niemal osiemdziesiąt tysięcy zleceń transportowych rocznie. Pracodawca już od ponad 25 lat, nieprzerwanie i na najwyższym poziome świadczy usługi transportu krajowego i międzynarodowego, spedycji oraz logistyki. Jeśli cenisz sobie komfort pracy zdalnej, interesujesz się grafiką komputerową i branża e-commerce nie jest Ci obca to zapewne Ciebie właśnie szukamy.

Dla tego Klienta rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:
• prowadzenie fanpage firmy w social media,
• administrowanie i aktualizacja treści na stronie internetowej pracodawcy,
• przygotowywanie projektów graficznych,
• projektowanie materiałów reklamowych,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy w sieci,

Wymagania:
• wykształcenie średnie,
• umiejętność obsługi komputera, znajomość programów - MS Office – Word, MS Office – Excel,
• znajomość programów graficznych,
• mile widziane doświadczenie w pracy na portalach społecznościowych,
• komunikatywność,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• dyspozycyjność, pracowitość, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w formie zdalnej,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl