Zaopiekuję się dzieckiem

Zaopiekuję się dzieckiem
Opis
Jestem człowiekiem stworzonym do opieki nad dziećmi ze względu na swoje cechy jak: empatia i syntonia. Jest to dar, który w pracy z dziećmi i nie tylko jest niezbędny i ważny. Jestem pogodnego usposobienia, życzliwa. Jestem punktualna i skrupulatna. Jestem kreatywna lubię bawić się z dziećmi. Dzieci są najważniejsze na świecie, dlatego zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa opiekując się Waszymi skarbami.

Doświadczenie w opiece nad maluszkami od niemowlaka do 6, 7 letniego dziecka i wzwyż. Praktyka w żłobku oraz poza. :) Kwalifikacje, czyli wiedza opiekuna w żłobku zdobyte w Educa Center.

Jestem wymagająca względem siebie, jeśli podejmuje się czegoś to robię to na 100 %. Potrafię wejść w rolę dzieci i spojrzeć na problem z ich perspektywy. Dzięki temu jestem w stanie wymyślać rozwiązania dostosowane do różnych potrzeb i wymagań dzieci. Jestem dobrym obserwatorem dzieci co pozwala w pełni zaopiekować się dzieckiem w wymiarze fizycznym, psychicznym i duchowym. Ponadto umożliwia to korygowanie niepoprawnych zachowań i wspieranie pozytywnych aspektów rozwoju.

Rozpoznaje potrzeby dziecka. Zwracam uwagę na zdrowie odżywianie dzieci Wiedza zdobyta samodzielnie Wiedza pokryta doświadczeniem w tematyce zdrowego żywienia oraz psychologii w aspekcie wzrostu dzieci.
Numer
211
Dodano
11 dni temu
Wyświetleń
406
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Aplaj.pl
created by NSF.pl